Ochrona na zniżki u ubezpieczyciela

Ochrona na zniżki u ubezpieczyciela

OC to obowiązkowa polisa na samochody i inne pojazdy mechaniczne. AC, NNW, czy też Assistance zalicza się do polis nieobowiązkowych. Na wszystkie ubezpieczenia na samochody i inne pojazdy można wypracować po wielu latach atrakcyjne zniżki cenowe.

Czym jest Ochrona Zniżek?

Ochrona Zniżek to oferta na polisę samochodową – zarówno na OC, jak również na AC. To produkt, który oferowany jest przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe, ale nie wszystkie. Dzięki temu – jak sama nazwa wskazuje – będzie można ochronić swoje zniżki w całości lub częściowo. Oferta zależna jest od samego towarzystwa ubezpieczeniowego, które może ustalić własny regulamin użytkowania. Ochrona chroni tylko przed pierwszą szkodą. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe stosują również limity szkody, np. uwzględniane są tylko szkody, których wartość nie przekracza 6 tysięcy zł. Ochrona oferowana jest najczęściej w pakiecie z OC/AC.

U kogo zakupić ochronę na zniżki?

Nie da się w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ to zależne jest od tego, gdzie chcemy wykupić polisę OC. Jak już było wspomniane – nie wszyscy taką ofertę mają u siebie dostępną. W niektórych przypadkach ochrona oferowana jest “za darmo” wraz z pakietem OC. Chociaż nie jest to reguła. Na ogól bywa tak, że towarzystwo ubezpieczeniowe ustala cenę indywidualnie, po dokładnym zapoznaniu się z historią ubezpieczeniową swoich klientów. Taka ochrona nie jest droga, a jego cena to na ogół kilkadziesiąt złotych na cały rok, więc jej kupno wielu osobom się opłaci.

 

Powiązane wpisy:

Przekroczenie terminu płatności raty za OC i AC

Przerwa w ubezpieczeniu OC

Czy nieopłacona polisa OC jest ważna?

Zniżki OC w małżeństwie

Lex Uber już w Polsce

Bezterminowe prawo jazdy

Tags

About Author

Alex Lorel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua veniam.

Latest Posts

Categories

Tags

Jeszcze nie ma treści do pokazania.